Title Image

TREKTOURS IESOĻO JAUNAJĀ SEZONĀ

 

Šķiet, vēl tik nesen noslēdzām iepriekšējās TrekTours sezonas pēdējo pārgājienu Siguldā, Gaujas nacionālajā parkā, bet nu jau veram vaļā jauno 2020. gada kājām gājēju pārgājienu kalendāru un atkal aicinām izaicinājumus kolekcionēt kopā ar mums!

ZIEMAS PĀRGĀJIENS’20: TĒRVETE AR GJENSIDIGE

Sezonu iesāksim februārī ar ziemas pārgājienu! Pirmo reizi pārgājienu organizēsim pasakaini skaistā lokācijā – Tērvetes dabas parkā. Un vārds “pasakains” šai vietai piestāv jo īpaši labi. Ne tikai tādēļ, ka ziemā atrašanās mežā ir patiesi maģiska, bet, galvenokārt, tādēļ, ka tieši šeit iespējams satikt koka skulptūrās atdzīvinātos rakstnieces Annas Brigaderes pasaku personāžus. Ziemas pārgājieni vienmēr izceļas ar savu omulīgumu, kuru vēl vairāk paspilgtina mežā kurinātie ugunskuri un karstā tēja. Uz šo meža pasaku aicinām pulcēties 29. februārī.

COASTLINE TREK’20: PALANGA AR GJENSIDIGE

Sezona netiktu aizpildīta pilnībā, ja mēs nepiedāvātu TrekTours pārgājienu vizītkarti – Coastline Trek pārgājienu, kas pazīstams arī kā “Kājām pa piekrasti”. 2020. gadā šo pārgājienu organizēsim tur, kur vēl neesam bijuši – Palangā. Turpināsim izzināt Baltijas piekrasti, un, starp citu, šī būs vienīgā reize šajā sezonā, kad varēsim pulcēties kopā pie jūras. Tātad pārgājiens, bez kura TrekTours kalendārs vienkārši nav iedomājams, gaidīs Jūs 9. maijā!

GAUJAS PĀRGĀJIENS’20 AR GJENSIDIGE

Un sezonu noslēgs pārgājiens, kuru ne velti dēvējam par pagājušās sezonas lielāko atklājumu, – Gaujas pārgājiens Siguldā, Latvijā. Tā bez šaubām ir kalnainākā vieta Baltijas valstīs, saukta arī par Latvijas Šveici. Tādēļ šim pārgājienam gatavosimies kā īstam kalnu pārgājienam un tiksimies jau agrā rudenī – 19. septembrī.

Pārgājienu mīļotāji, sveicam ar jaunās sezonas sākumu! Novēlam nezaudēt ziņkāri uz “nez, kas sagaida aiz nākamā pagrieziena” un atklāt iemeslu, kas tieši Jums liek iedegties mīlestībā pret došanos pārgājienos.  Un atklājot – no sirds to lolot!

Ikvienam ir iemesls, lai dotos pārgājienā. Lai arī kāds būtu Tavējais – pievienojies!