Title Image

B.U.J.

REĢISTRĀCIJA

Kad saņemsim reģistrācijas apstiprinājumu (-us)?

Reģistrācijas apstiprinājums (-i) tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto maksātāja e-pastu uzreiz pēc veiksmīgas reģistrācijas. E-pasta vēstulē saņemsiet norādi, kuru atverot atradīsiet reģistrācijas apstiprinājumu PDF formātā. Maksātājs varēs apskatīt katra dalībnieka, ko viņš būs reģistrējis, pieteikuma paketi un reģistrācijas datus. Ja neesat saņēmis apstiprinājumu 24 h laikā pēc reģistrācijas, kā arī neesat to atradis starp mēstulēm (Spam, Junkmail u.tml.), tad sazinieties ar mums, rakstot uz pargajieni@trektours.lv.

Ko darīt, ja reģistrācijas apstiprinājums nav saņemts vai esmu to nozaudējis?

Sazinieties ar mums, rakstot uz pargajieni@trektours.lv

Ko darīt, ja neizdodas norēķināties par reģistrāciju ar ārvalstu bankas karti?

Sazinieties ar mums, rakstot uz pargajieni@trektours.lv , un mēs atradīsim Jums piemērotu veidu, kā to izdarīt.

Vai tiek piemērotas kādas atlaides pārgājiena reģistrācijas maksai?

Jā, reģistrācijas laikā varat izvēlēties 20 % atlaidi skolēniem, studentiem, senioriem , cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vai 50 % atlaidi bērniem līdz 6 gadu vecumam. Atgādinām, ka pasākuma laikā būs nepieciešams uzrādīt derīgu dokumentu, kas apstiprina tiesības izvēlēto atlaidi saņemt.

Vai bērni var piedalīties pārgājienā bez maksas?

Bērni līdz 6 gadu vecumam pārgājienā var piedalīties bez reģistrēšanās, t.i., bez maksas, taču kopā ar vecākiem. Ja vēlaties, lai Jūsu bērns saņemtu starta paku, ēdināšanu, diplomu, medaļu un citus pakalpojumus, tad viņam ir jābūt piereģistrētam. Bērniem līdz 6 gadu vecumam tiek piešķirta 50 % atlaide dalības maksai.

Kāpēc ir svarīgi. lai reģistrācijas forma tiktu precīzi aizpildīta?

Pasākuma dienā dalībnieki tiks reģistrēti, ņemot vērā reģistrācijas formā sniegto informāciju. Ja dati nesakritīs, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Tāpat arī uz dalībnieka norādīto e-pasta adresi izsūtīsim visu aktuālo informāciju, kas saistīta ar sagatavošanos pārgājienam, bet pasākuma laikā, ja radīsies tāda nepieciešamība, varēsim sazināties ar dalībnieku pa viņa norādīto telefona numuru.

Vai ir iespējams saņemt faktūrrēķinu par iegādātajām biļetēm un kā to izdarīt?

Jā, ir iespējams. Sazinieties ar mums, rakstot uz pargajieni@trektours.lv, un norādiet pieteikuma numuru, fiziskas vai juridiskas personas rekvizītus, kā arī pieteikuma summu.

Vai, reģistrējot komandu, ir iespējams saņemt rēķinu, lai veiktu priekšapmaksu?

Protams! Pirms reģistrēšanās sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz pargajieni@trektours.lv, norādiet savus rekvizītus, dalībnieku skaitu, kā arī to, kādus maršrutus viņi izvēlas.

Vai mainīsies dalības maksa?

Jā, dalības maksa, tuvojoties pasākumam, kļūs lielāka. Par to jau laicīgi paziņosim pārgājiena interneta mājaslapā un pasākuma Facebook lapā, kā arī izsūtīsim informatīvos izdevumus visiem, kas tos būs abonējuši. Vēlaties saņemt jaunumus pirmie? Rakstiet mums uz e-pastu pargajieni@trektours.lv vai reģistrējieties informatīvo izdevumu saņemšanai.

Vai, pasākumam tuvojoties, reģistrācija var tikt apturēta?

Jā, pārāk liela dalībnieku skaita dēļ reģistrācija var tikt apturēta jau labu laiku pirms pārgājiena. Par to jau laicīgi informēsim pasākuma Facebook lapā, kā arī ar informatīvajiem izdevumiem, ja būsiet tos abonējis.Vēlaties saņemt jaunumus pirmie? Rakstiet mums uz e-pastu pargajieni@trektours.lv vai reģistrējieties informatīvo izdevumu saņemšanai.

Vai būs iespējams reģistrēties, ierodoties pārgājiena vietā?

Pirmkārt, pasākuma dienā dalības maksa būs daudz lielāka. Otrkārt, atceroties iepriekšējo gadu pieredzi, ja tiek sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, reģistrācija maršrutiem var tikt apturēta jau labu laiku pirms pārgājiena.

Vai, saņemot starta paku, reģistrācijas apstiprinājumam obligāti jābūt sagatavotam izdrukātā veidā, vai arī pietiek ar tā elektronisko versiju telefonā?

Lai iekļūtu pasākumā, biļeti drukāt nav obligāti. Svarīgi, lai būtu iespēja noskenēt QR kodu – tam pietiek arī ar elektronisko biļetes versiju. Taču iesakām laikus parūpēties par to, lai telefons neizlādējas.

REĢISTRĀCIJAS MAIŅA

Nevaru (nevēlos) piedalīties. Vai varu atgūt dalības maksu?

Dalības maksa netiek atmaksāta, taču varat pārdot, uzdāvināt vai kā citādi nodot savu reģistrāciju citai personai. Ja izlemjat tā darīt, noteikti informējiet mūs, rakstot uz pargajieni@trektours.lv. Vēstulē norādiet iegādātās biļetes vai pieteikuma numuru, izvēlēto maršrutu un kura dalībnieka dati (vārds, uzvārds, e-pasts) tiks mainīti. Tāpat precīzi norādiet arī jaunā dalībnieka reģistrācijas informāciju (vārdu, uzvārdu, e-pastu, mobilā telefona numuru, dzimšanas datus, kā arī precīzu komandas nosaukumu, ja tādai pieder).

Reģistrācija tiek nodota ar visu iegādāto inventāru.
Atgādinām, ka dalībnieks, nododams savu reģistrāciju citai personai, apņemas to iepazīstināt ar pārgājiena nolikumu, bet jaunais dalībnieks, pārņemdams reģistrāciju, tam piekrīt.

Kā nomainīt dalībnieka informāciju, ja reģistrācija tiek nodota citai personai?

Reģistrējoties pārgājienam, uz norādīto maksātāja e-pastu tiek nosūtīts katra reģistrētā daībnieka reģistrācijas apstiprinājums PDF formātā, kā arī unikālā norāde uz reģistrācijas pārvaldīšanu. Atverot vēstulē esošo norādi, būsiet novirzīti uz jūsu personīgo reģistrācijas pārvaldīšanas sadaļu, kurā varēsiet mainīt visu informāciju par dalībnieku, izņemot izvēlēto maršrutu un cenas tipu.

Svarīgi atcerēties, ka, nododot reģistrāciju citai personai, ir būtiski nomainīt ne tikai dalībnieka vārdu un uzvārdu, bet arī visu pārējo informāciju par dalībnieku, tostarp arī kontaktinformāciju.

Ja reģistrāciju nododat nepazīstamai personai, tad, pirms reģistrācijas pārvaldīšanas norādes nodošanas, iesakām sākumā anonimizēt (nomainīt uz nepazīstamiem) savus dalībnieka datus, tā parūpējoties par savu datu drošību.

Kā varu piekļūt savas reģistrācijas pārvaldīšanai?

Reģistrācijas informācijas pārvaldīšanai var piekļūt tikai tie dalībnieki, kuri ir saņēmuši reģistrācijas apstiprinājuma vēstuli (šo vēstuli saņem personas, kuras reģistrācijas sistēmā maksātāja lauciņā norādīja savu e-pasta adresi). Vēstulē atradīsiet reģistrācijas apstiprinājumu PDF formātā, kā arī unikālo norādi uz dalībnieka reģistrācijas pārvaldīšanu. Uzspiežot uz norādes, būsiet novirzīti uz personīgo reģistrācijas pārvaldīšanas sadaļu.

Kā piekļūt reģistrācijas pārvaldīšanai, ja reģistrējāmies kā grupa?

Neatkarīgi no tā, cik cilvēki tika piereģistrēti vienā reizē, visu dalībnieku reģistrācijas apstiprinājumi, kā arī reģistrāciju pārvaldīšanas norādes tiek izsūtītas uz maksātāja e-pasta adresi. Reģistrācijas pārvaldīšanas norāde katram dalībniekam ir unikāla, tāpēc maksātājs tās var pārsūtīt katram dalībniekam personīgi.

Ko darīt, ja savā e-pastā nevaru atrast reģistrācijas apstiprinājuma vēstuli?

Norāde uz reģistrācijas pārvaldīšanu tiek izsūtīta uz pasūtījuma laikā norādīto maksātāja e-pasta adresi. Ja, pārbaudot saņemto vēstuļu un mēstuļu sadaļu (Spam, Junk u.c.), vēstuli neatradāt, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu pargajieni@trektours.lv, mēs nosūtīsim vēstuli vēlreiz.

Ko darīt, ja pārgājienam jau piereģistrējos, bet iegādāties pārgājiena atribūtus nolēmu tikai pēc tam?

Maksātājam atūstītajā reģistrācijas apstiprinājuma vēstulē atradīsiet norādi uz personīgo reģistrācijas pārvaldīšanas sadaļu. Tajā varēsiet mainīt dalībnieka datus, kā arī papildīnāt savu reģistrāciju ar vēlamajiem atribūtiem. Detalizētāku informāciju par to atradīsiet šeit.

Vai būs jāmaksā par atribūtu maiņu?

Ja izvēlētā viena vai vairāku atribūtu cena ir vienāda vai mazāka nekā lietai, no kuras atsakāties, tad par maiņu maksāt nevajadzēs. Ja izvēlētā viena vai vairāku atribūtu cena ir lielāka nekā lietai, no kuras atsakāties, tad būs jāapmaksā cenas starpība.

Vai dalībnieku datus iespējams mainīt vairākas reizes?

Jā, tāpat kā atribūtu maiņu, arī dalībnieka datu maiņu varat veikt neierobežoti daudz reižu.

Vai drīkst mainīt reģistrācijas cenas tipu?

Registrācijas cenas tipu varēsiet mainīt pasākuma dienā, saņemot savu starta paketi. Cenas starpību vajadzēs apmaksāt pasākuma vietā, t.i., ja maināt reģistrāciju ar 20% atlaidi uz standarta reģistrāciju, tad būs jāpiemaksā 20% nevis no pašreizējās summas, bet no tās, kāda tā bija pirkšanas brīdī.

Vai varu pasākuma Facebook lapā publicēt informāciju par pārdodamo reģistrāciju?

Jā, publicēt varat, taču atrodiet lapā tam paredzēto ierakstu, zem kura visi dalībnieki diskutē vai mainās ar savām reģistrācijām.

PIEDERUMI

Kad varēšu saņemt piederumus, ko esmu iegādājies?

Piederumi ir dalībnieka starta paketes daļa, tātad tos, uzrādot savu reģistrācijas apstiprinājumu, saņemsiet pasākuma dienā.

Ko darīt, ja pārgājienam jau piereģistrējos, bet iegādāties pārgājiena atribūtus nolēmu tikai pēc tam?

Maksātājam atūstītajā reģistrācijas apstiprinājuma vēstulē atradīsiet norādi uz personīgo reģistrācijas pārvaldīšanas sadaļu. Tajā varēsiet mainīt dalībnieka datus, kā arī papildīnāt savu reģistrāciju ar vēlamajiem atribūtiem. Detalizētāku informāciju par to atradīsiet šeit.

Vai būs jāmaksā par atribūtu maiņu?

Ja izvēlētā viena vai vairāku atribūtu cena ir vienāda vai mazāka nekā lietai, no kuras atsakāties, tad par maiņu maksāt nevajadzēs. Ja izvēlētā viena vai vairāku atribūtu cena ir lielāka nekā lietai, no kuras atsakāties, tad būs jāapmaksā cenas starpība.

KOMANDU UZSKAITE

Vai reģistrējoties obligāti jānorāda komanda?

Tas nav obligāti. Pārgājiens vispirms ir individuāls izaicinājums, tādēļ ikviens, pieveicot izvēlēto maršrutu, saņems personīgo diplomu un medaļu. Komandu sacensības ir papildus izklaide tiem, kas vēlas pulcēties grupās, pārstāvot savu uzņēmumu vai klubu un sacensties par to, kura komanda pieveiks vairāk kilometru.

Visvairāk kilometru mērojušās komandas tiks apbalvotas.

Ko darīt, ja neesmu norādījis savas komandas nosaukumu vai arī vēlos komandu mainīt?

Maksātājam nosūtītajā reģistrācijas apstiprinājuma vēstulē atradīsiet norādi uz personīgo reģistrācijas pārvaldīšanas sadaļu. Tajā varēsiet nomainīt datus par dalībnieku, kā arī komandas nosaukumu. Svarīgi atcerēties, ka, reģistrējoties vai mainot datus, obligāti jāievada precīzu komandas nosaukumu, kuram jāsakrīt ar to nosaukumu, kuru reģistrācijas brīdī iesnieguši pārējie komandas biedri.

GĀJIENS

Kā pārgājiena laikā tiks indentificēti oficiālie dalībnieki?

Dalībniekiem būs izvēlētā maršruta kontrolaproces, kas tiks pārbaudītas starta punktā, atpūtas un palīdzības punktos, kā arī finišā. Tikai oficiālie dalībnieki saņems ēdienu, tēju, dzeramo ūdeni, izvēlētā maršruta diplomus, medaļas, veiksmīgi finišējuši, arī citus pakalpojumus.

Vai tiks fiksēts arī laiks, kādā noiets izvēlētais pārgājiena maršruts?

Laiks, kādā pievarēsiet savu izvēlēto maršrutu, netiks fiksēts. Pasākuma mērķis nav soļot pēc iespējas ātrāk, bet gan izbaudīt iešanu, ainavu un labu kompāniju. Ja vēlaties uzstādīt savu personīgo rekordu vai vēlaties salīdzināt savu rezultātu ar draugiem, iesakām trasē pavadīto laiku fiksēt katram individuāli.

Vai būs iespējams kaut kur atstāt personīgās mantas, kamēr piedalīsimies pārgājienā?

Jā, mantas uzglabāšanai varēsiet atstāt starta-finiša punktā pirms pārgājiena uzsākšanas. Saņemt tās varēsiet tikai beidzot pārgājienu. Mantas netiks pārvestas.

Vai arī veģetāriešiem un vegāniem pārgājiena laikā būs pieejama pārtika un uzkodas?

Jā, būs sagādāta pārtika un uzkodas arī veģetāriešiem un vegāniem.

Vai pārgājiena laikā drīkst skriet?

Pārgājiena nolikums skriet aizliedz. Bez tam, tas arī būtu bezjēdzīgi, jo maršruta pieveikšanas laiks netiks fiksēts un ātrākie pārgājiena dalībnieki netiks papildus apbalvoti. Nodrošināt, lai skrējēju nebūtu, ir sarežģīti, taču atpūtas un palīdzības punktu darba laiks ir pielāgots tiem, kas iet, kā dēļ pārāk steidzīgajiem var nākties tajos uzgaidīt.

Vai, nepabeidzot trasi, dalībnieks tiks nogādāts starta punktā?

Jā. Dalībniekiem, pieņemot lēmumu par pārgājiena pārtraukšanu, par savu lēmumu jāinformē mūsu komanda, lai arī kurā sava maršruta atpūtas un palīdzības punktā atrastos. Dalībnieks tiks piereģistrēts sistēmā un nogādāts uz starta vietu ar nākamo paredzēto pārvešanas reisu.

Kādā gadījumā saņemšu diplomu un medaļu?

Diplomu saņems katrs reģistrētais dalībnieks, neatkarīgi no tā, cik kilometru būs nogājis. Diploms ar Jūsu vārdu un uzvārdu, kā arī noieto kilometru skaitu tiks piešķirts tajā atpūtas un palīdzības punktā, kurā pārtrauksiet iešanu, vai arī finišā, ja veiksmīgi pievarēsiet izvēlēto maršrutu.

Medaļas tiks piešķirtas tikai tiem dalībniekiem, kuri noies visu attālumu un veiksmīgi finišēs. Taču, ja dalībnieks būs izvēlējies vienu maršrutu, bet noies citu, tad viņam medaļa finišā piešķirta netiks.